Pentathlon

Zde naleznete šipky soft od firmy Pentathlon.

Pentathlon V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Clasic
  Při výrobě šipkek Pentathlon Classic 90% Wolfram se spojily dvě věci. Klasická konstrukce těla-barrelu a obráběcí přesnost moderní CNC (computer numerical control - počítačová setinová kontrola) technologie. Díky tomu šipky s tímto dizajnem používají profesionálové již mnoho let. Spolu se světově proslulými Pentathlon letkami a přesnými hliníkovými násadkami, jsou tyto šipky opravdová klasika, která je sobě vlastní.
 • Legacy
  Šipky Pentathlon Legacy s 90% Wolfram byly navrženy a opracovány pomocí nejmodernějších dostupných technologií. Díky tomu má v přední části tělo-barrel extrémně jemné vroubkování, což poskytuje bezkonkurenční úroveň přilnavosti a tím pomáhá zvyšovat konzistentnost hráči ve hře. Ve spojení se světově proslulými Pentathlon letkami a přesnými hliníkovými násadkami, Vám mohou tyto šipky pomoci vstoupit do vlastní historie v šipkovém sportu!
 • Legend
  Šipky Pentathlon Legend 90% Wolfram jsou unikátně navrženy s dvojím zůžením těla pro zajištění opakovaně přesného úchopu hráčem ve stejném místě při každém hodu. Tento tvar tak pomáhá hráči v rychle rostoucí formě a správnosti jeho hry. Ve spojení se světově proslulými Pentathlon letkami a přesnými hliníkovými násadkami, si tyto šipky zcela jistě zaslouží název Legendární.
 • Royal
 • Ultimate
  Šipky Pentathlon Ultimate 90% Wolfram mají unikátně navrženy těla se speciálním tvarem typu Shark (žralok), což umožňuje stabilní držení šipky a minimálním prokluzem při hodech. Tento tvar tak pomáhá hráči v rychle rostoucí formě a správnosti jeho hry. Ve spojení se světově proslulými Pentathlon letkami a přesnými hliníkovými násadkami, si tyto šipky zcela jistě zaslouží název Ultimate.