Vyhledávání

Kategorie

Informace

Výrobci

Slevové a Věrnostní akce

Zde se můžete podívat na námi nabízené akce a slevy pro Vás!

Množstevní sleva

Vážení zákazníci, ceníme si Vás natolik, že Vám nabízíme systém množstevních slev. Tyto množstevní slevy nejdete především u letek, násadek a hrotů. U hrotů jsou množstevní slevy nabízený jiným způsobem, než u letek a násadek. U každého konkrétního zboží může být nastaven jiný slevový bonus. Tzn. poměr odebraných kusů / výhodnější cena. Jestli u daného výrobku nabízíme slevu vidíte v základním zobrazení v popisce na konci. Pokud chcete vědět jakou slevu má dané zboží, musíte kliknout na "Zobrazit" u konkrétního zboží a pod obrázkem uvidíte aktuální slevu. Bohužel, systém nám neumožňuje, aby jste si mohli nakombinovat např. 5 ks letek jednoho typu, ale třeba jiných barev, proto se zkuste v takovém to případě dohodnout s kolegy a kamarády a objednávat společně a posléze si letky rozdělite. Tyto množstevní slevy budou u mnoha letek a násadek, chceme ale požádat o trpělivost, protože vzhledem k počtu kusů, které nabízíme to chvíli potrvá, zvlášť, když i nadále budeme doplňovat nové druhy zboží. Děkujeme za Vaši přízeň.

Věrnostní bonus

Stále se vracejících zákazníků si taky velmi ceníme a proto všichni ti, kteří u nás dovrší 5ti zaplacených objednávek, získávají trvalou slevu 2.5% na veškeré námi nabízené zboží zakoupené prostřednictvím eshopu. Tuto slevu můžete postupně navýšit až na 10%. Věrnostní bonusy jsou Zákazník: Dobrý 2,5%, Stálý 5,0%; Věrný 7,5%, VIP 10%; Do ostatních bonusů, tedy 5; 7,5 a 10% nemusíte být automaticky zařazeni po dosaženi 10,15 nebo 20ti objednávek. U každého zákazníka to může být různé a to dle typu a výše objednávek. Tzn., aby jsme byli spravedliví, těžko se do VIP dostane někdo, kdo provede 20x objednávku za 100,-Kč, ale klidně se do VIP může dostat ten co provede např. 7 objednávek v průměru 2500,-Kč.

Najdi si cenu

Tato zajímavá akce, spočívá v tom, že pokud kdekoliv na českých internetových stránkách najdete levnější výrobek než ho nabízíme my, napište nám odkaz a my Vám ho buď prodáme levněji nebo doporučíme konkurenci!!!:)

Sleva dle výše nákupu

Tzn. čím více nakoupíte tím více ušetříte. V této chvíli je to tak, že za každých 5 Kč, které u nás utratíte, Vám vrátíme 0,10 Kč. Výše slevy se Vám zobrazí po doručení zboží v sekci MŮJ ÚČET a můžete (ale nemusíte) ji uplatnit při následující objednávce. Tato akce bude platit do odvolání. Jak to funguje? Postup: Nakoupíte a potom co objednávka proběhne a my Vám zašleme stav vaší objednávky na "Doručeno" (Doručeno znamená, že k nám dorazí vaše platba nebo si ověříme, že vaše objednávka byla doručena), přičtou se vám body na účet. Potom když se přihlásíte na svůj účet, máte v menu "Můj účet" odkaz "Věrnostní body". Když se vám zdá, že už máte bodů dost (třeba po pěti objednávkách) a bude dělat objednávku, můžete kliknout na odkaz "Získat slevový kupón". Slevový kupón potom můžete zadat při objednávce.