Vyhledávání

Kategorie

Informace

Výrobci

O nás

Vážení zákazníci - šipkaři, kamenná a e-shop ová prodejna v České republice, přesněji v Olomouckém kraji se sídlem v Olomouci, specializující se na prodej šipek soft i steel a šipkového zboží jako jsou letky, násadky, hroty, pouzdra, elektronické i sisálové terče, poháry, trofeje a ostatní doplňky potřebné k tomuto sportu od předních výrobců jako je Bulls, Carromco, Datadart, Echowell, Elkadart, Empire, Harrows, Hi-Tec, Kwiz, M3, Penthatlon, Smartness, Strong, Target, Unicorn, Winmau a jinýchVás zve do svého světa šipek.

Ode dne spuštění našich nových web stránek a eshopu, tedy 1.3. 2010 jsme už doplnili nespočet výrobků, které máte možnost objednat. Přesto to ale není vše, co chceme nabízet.

Doufáme, že se Vám stránky líbí, jsou přehledné a že uspokojí a nabídnou co možná nejvíce sortimentu a jiných akcí, které budete hledat u nás.

Proč nakupovat u nás? Především jsme v mnoha námi nabízených výrobcích levnějši než ostatní prodejci. Z každého koupeného zboží Vám plynou výhody, slevy, které se uplatní hned nebo je můžete použít později! Pokud Vám z jakéhokoli důvodu neodešleme objednávku do tří dnů, vždy od nás dostanete malý dárek. Také jsme vstřícní, ochotní a snažíme se vyplnit všechna Vaše přání:). Pokud něco na našich stránkách zatím nenajdete, zeptejte se, většinou to seženeme a levněji:). Více informací o našich slevách a akcích naleznete na horní liště v sekci "Slevy".

Technický popis výrobků: Chceme Vás informovat, že veškeré technické popisy výrobků, které nabízíme jsou provedeny naší firmou. Tzn., že zboží jsme fyzicky drželi v ruce!! Nesnižujeme se k tomu, aby jsme informace čerpali ze stránek našich konkurentů!! Některé údaje přebíráme z oficiálních stránek výrobců.

Doufáme, že Vám tyto informace pomáhají ve výběru zboží. Naši snahu o co nejpřesnější údaje o výrobcích oceníte nákupem na našich stránkách.

Připravujeme nebo jsou spuštěné pro Vás i různé zákaznické akce a věrnostní bonusy, které budou nebo jsou stejné jak pro internetový tak i kamenný obchod.

Teď něco o nás

Naše firma vznikla 10. 12. 2003 pod názvem RKL svět šipek Olomouc jako rodinný podnik s prodejnou v Kozí ulici u Dolního náměstí v Olomouci.

V roce 2006 jsme koupili velkoobchod Cikona, který sídlil v Praze a přestěhovali jsme ho do Olomouce. Zároveň jsme změnili název na RKL Cikona Morava, který také používáme (a doufáme, že ještě dlouho budeme:):)) až do dnešních dnů.

S přáním ať Vám to všem lítá a ať s úspěchem nezavíráte jen dveře Vás zveme do našeho světa šipek a doufáme, že se s Vámi budeme setkávat nejen v našem obchodě, ale i na různých šipkařských akcích, protože šipky to není jenom hra, to je taky sport, zábava a společenská událost:):)

Sportu a především ŠIPKÁM zdar!