Vyhledávání

Poháry Trofeje

Informace

Výrobci

Sportovní poháry trofeje skleněné sloupy sada se šipkami barevné šipky Zobrazit větší

Sportovní poháry trofeje skleněné sloupy sada se šipkami barevné šipky

TRD0373839

Nové

Název: Skleněný sloup;

  • Materiál: Sklo/plast;
  • V balení: 3ks;

Nutná platba předem!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 430 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 430 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 43,00 Kč.


2 150,00 Kč

Více informací

Velice kvalitní a prestižní skleněná sada trofejí na plastovém podstavci s vyrytými třemi šipkami ve skleněných sloupcích. Na plastových podstavcích jsou štítky na které lze vyrýt až tři řádky textu (vzor na obrázku trofejí) přiměřené délky.

Výška: 159, 191, 222 mm; Délka: ; Šířka ; Váha ;

Výroba štítků trvá 3-4 dny, smotná doba odeslání cca 10 prac. dní. V případě zájmu mějte toto na zřeteli a objednávejte sadu trofejí s dostatečným předstihem!

Objednávku je nutné zaplatit předem! Objednanou trofej lze vrátit pouze v případě požkozeni před předáním, proto Vás žádáme, aby jste si před přepravcem (Pošta, PPL/DHL) zásilku prohlédli, že není přepravou požkozena. Poté již nemůže být na reklamaci brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

Měření pro technický popis bylo provedeno firmou Cikona dne 10. 4. 2014. Tzn., že zboží jsme fyzicky drželi v ruce!! Nesnižujeme se k tomu, aby jsme informace čerpali ze stránek našich konkurentů!! Některé údaje přebíráme z oficiálních stránek výrobců nebo našich dodavatelů. Budeme rádi, když naši snahu o co nejpřesnější údaje o výrobcích, které prodáváme, oceníte nákupem na našich stránkách.