Vyhledávání

Terče

Informace

Výrobci

Sisálový terč Winmau Blade 4 IV Dual Core 3007 na šipky šipkový

3007

Nové

Název: Blade 4 DL;

  • Typ: Sisalový;
  • Dráty: Žiletkové;
  • Váha:
  • V balení: 1ks;

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 379 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 379 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 37,90 Kč.


1 899,98 Kč

Více informací

Jeden z nejkvalitnějších sisálových terčů na trhu. Terč má kruhové žiletkové dráty a příčné trojhranné. Oboje jsou zapuštěné do sisálu a proto na terči nenajdete žádné uchytové oka, čímž se výrazně snižuje možnost odražení šipky od terče. Terč je schválen pro pořádání profesionálních turnajů. Lze ho samozřejmě použít na jakékoli jiné turnaje soukromé či veřejné nebo pro trénink. Terč umožňuje v případě nedměrného zničení segmentů např. 20, 19 a pod. pootočit kruhem s čísly na méně zničené segmenty.

Blade 4 Dual Core potvrzuje průkopnickou roli Winmau v oblasti inovací, týkajících se designu, zpracování a vynikající inženýrské, čímž terč těchto hodnot zvedá na další vyšší úroveň.

Technologie Dual Core dosahuje nižší kompresi na vnějším jádru, což snižuje povrchový odpor a zvyšuje udržení šipky v místě zásahu, tím pádem méně spadlých šipek a následné vyšší skóre. Vyšší komprese u vnitřního jádra zvyšuje odolnost pod povrchem, absorbuje přebytečnou kinetickou energii a tím prodlužuje jeho trvanlivost. 

Systém Rota-Lock zabudovaný v tomto terči využívá třílůžkové kulaté lokátory, které umožňují velmi rychle a bezpečně namontovat terč prakticky na jakémkoli povrch a jeho následnou snadnou rotaci.

Balení obsahuje:

  • Závěs k upevnění terče na zeď