Vyhledávání

Terče

Informace

Výrobci

Sisálový terč Winmau Blade Champions Choice Dual Core Trainer 3022 tréninkový na šipky šipkový

3022

Nové

Název: Blade;

  • Typ: Sisalový;
  • Dráty: Žiletkové;
  • Váha:
  • V balení: 1ks;

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 379 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 379 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 37,90 Kč.


1 899,98 Kč

Více informací

Terč Champions Blade Choice Dual Core je určený pro kvalitnější přípravu profesionálních hráčů na ligové zápasy. Dably, triply a středy jsou o 50% tenčí než u klasického terče blade 4 a všechny tyto segmenty májí jasné barevé rozlišení pro lepší viditelnost a přesnost.

Je to jeden z nejkvalitnějších tréninkových sisálových terčů na trhu s žiletkovými dráty, které jsou zapuštěné do sisálu a proto na terči nenajdete žádné uchytové oka, čímž se výrazně snižuje možnost odražení šipky od terče. Terč umožňuje v případě nedměrného zničení segmentů např. 20, 19 a pod. pootočit kruhem s čísly na méně zničené segmenty.

Technologie Dual Core dosahuje nižší kompresi na vnějším jádru, což snižuje povrchový odpor a zvyšuje udržení šipky v místě zásahu, tím pádem méně spadlých šipek a následné vyšší skóre. Vyšší komprese u vnitřního jádra zvyšuje odolnost pod povrchem, absorbuje přebytečnou kinetickou energii a tím prodlužuje jeho trvanlivost.

Balení obsahuje:

  • Závěs k upevnění terče na zeď