Vyhledávání

Terče

Informace

Výrobci

Sisálový terč Shot Bandit Plus SB3002 na šipky šipkový professional dartboards

SB3002

Nové

Název: Bandit Plus;

  • Typ: Sisalový;
  • Dráty: Žiletkové;
  • Váha:
  • V balení: 1ks;

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 459 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 459 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 45,90 Kč.


2 298,98 Kč

Více informací

Nový Shot Bandit Plus povznáší terče na šipky na úplně novou úroveň! Shot je o jeden krok napřed! Terč Bandit je nový produkt, který přináší kombinované složené okraje a zadní desku, tvořící lehčí a tišší terč moderního vzhledu, jednoduché otáčení číselného kruhu a integrovaný držák, jednoduchý na instalaci a otáčení. Nová zadní deska je vyrobena z částečně recyklovaného plastu a je recyklovatelná. 
Zaostřený bílý drátěný systém je dobře viditelný, nikde nečouhají žádné drátky nebo sponky pro maximální úspěšnost při hře. Hloubka kvalitního eko inkoustu poskytuje vysokou viditelnost a nízké oslnění stálobarevného povrchu.
Vyrobeno na Novém Zélandu z vysoce kvalitního afrického sisalu s výbornou pružností a viditelností. Složené okraje, vyrobené z recyklovaného plastu, jsou recyklovatelné a poskytují snadnou orientaci a otáčení číselného kruhu.
Obsahuje také unikátní držák na zeď, poskytující snadnou instalaci a otáčení bez toho, abychom museli terč přemisťovat.